събота, април 27, 2024
НачалоБългарияЦСКА взе златото при 15-годишните (видео)

ЦСКА взе златото при 15-годишните (видео)

Малките „армейци“ се наложиха над Черно море Тича

ЦСКА завоюва титлата в държавното първенство при 15-годишните. Малките „армейци“ победиха категорично във финала Черно море Тича със 72:48 след отлично второ полувреме пред своята публика в зала ЦСКА.

БУБА Баскетбол спечели бронзовите медали, след като постигна драматична победа срещу Балкан с 60:59. Столичани направиха пълен обрат след като изоставаха и с двуцифрена разлика в моменти от мача.

Делфин завърши на петата позиция, след като в много оспорван двубой надви Шумен с 62:59. Бургаският тим също изоставаше преди решителната четвърт, но с 11 точки, като успя да измъкне успеха в края.

Седми е Дунав 2007, който в последния си мач от турнира се наложи над Славия с 60:44, след като взе инициативата още в началните минути.