17.4 C
НачалоБългарияОбина Олека: Много е трудно да играеш 40 минути всеки мач, особено...

Обина Олека: Много е трудно да играеш 40 минути всеки мач, особено срещу Балкан

Намираме се в трудна ситуация без Александър Янев, каза още крилото на Берое

Намираме се в трудна ситуация без Александър Янев. Той е основен играч за нас. Много е трудно да играеш 40 минути всеки мач, особено срещу отбор като Балкан. Надявам се, че до следващия двубой ще се подготвим и ще играем по-добре„, каза пред Max Sport баскетболистът на Берое Обина Олека след загубата в Ботевград със 78:106.

За мен е по-важно отборът да печели, не ме вълнува толкова индивидуалната статистика. Надявам се, че до края на сезона ще се подобряваме като представяне. Играем мач за мач и без значение срещу кого излизаме, се опитваме да победим. Няма значение дали съперникът е Левски, Рилски спортист или Шумен, ние се хвърляме, за да спечелим“, добави американецът, който остави на сметката на старозагорци дабъл-дабъл – 16 точки и 11 борби.