вторник, май 7, 2024
НачалоБългарияЧавдар Костов: Имахме доста добри минути

Чавдар Костов: Имахме доста добри минути

Стрелбата от тройката е едно от нашите оръжия, сподели гардът на Рилски спортист

Чавдар Костов бе сред най-добрите при победата на своя Рилски спортист срещу Черноморец с 98:91 в мач от 3 кръг в НБЛ. Гардът остави на сметката на самоковци 13 точки, 6 борби и 4 асистенции за 30 минути в игра.

Мисля, че се получи доста бърз мач, имахме доста добри минути. В защита, както виждате резултата, се получи повече офанзивен двубой. На моменти играхме доста добре в защита, на моменти обаче допуснахме пак някакви грешки. Не си говорехме, не се разбирахме. Получавахме някои лесни кошове и затова резултатът беше доста висок. Стрелбата от тройката е едно от нашите оръжия, заедно с бързия баскетбол. Имаме доста добри центрове, които се борят и това е нашият стил през този сезон„, бе мнението на капитана на Рилски спортист Чавдар Костов.

15 тройки стигнаха на Рилски спортист в Бургас (видео)