11.2 C
НачалоЕвропаСерхио Люл пренаписа историята на Реал Мадрид (видео)

Серхио Люл пренаписа историята на Реал Мадрид (видео)

Испанският гранд не остави шансове на Байерн Мюнхен

КАКВО СЕ СЛУЧИ: Реал Мадрид записа втори пореден успех в Евролигата. Испанският гранд надигра Байерн Мюнхен с 92:71 като гост в мач от 20 кръг в най-силната клубна надпревара на Стария континент.

И ОЩЕ: Отборът на Чус Матео е с баланс от 18-2 и се нарежда на върха в класирането. Немският състав е 14-ти с 8 победи и 12 загуби.

НАЙ-ДОБРИ: Венсан Поарие се отчете с 18 точки за Реал Мадрид. Марио Хезоня добави 17 и 6 борби. Джанан Муса приключи с 16 точки.

Снимка: Еuroleaguebasketball.net

Силвен Франсиско бе най-резултатен за Байерн Мюнхен с 14 точки. Леандро Болмаро остана с 11 и 5 борби.

ПОСТИЖЕНИЕ: Серхио Люл записа името си със златни букви в историята на Реал Мадрид. Гардът се превърна в играча с най-много мачове за „Белия балет“ – 1047, оставяйки в миналото рекорда на Фелипе Рейес. Серхио Люл се появи в игра две минути преди края на първата част, като се задържа на терена общо 18 минути и в тях отбеляза 13 точки.

КАКВО ПРЕДСТОИ: На 11 януари Реал Мадрид ще приеме Валенсия, докато същия ден Байерн Мюнхен ще спори с Фенербахче.