неделя, май 5, 2024
НачалоНБАПобеда №20 за Лейкърс в НБА (видео)

Победа №20 за Лейкърс в НБА (видео)

Леброн Джеймс вкара 31 точки за "езерняците"

КАКВО СЕ СЛУЧИ: Лос Анджелис Лейкърс записаха четвърта победа в последните си пет мача в НБА. „Езерняците“ наложиха волята си над Сакраменто със 122:114 у дома, като достигнаха до 20-ти успех в лигата през сезона.

НАЙ-ДОБРИ: Леброн Джеймс се разписа с 31 точки за Лейкърс плюс 5 борби и 5 асистенции. Малик Монк добави 24. Ръсел Уестбрук и Тейлън Хортън-Тъкър вкараха по 19 точки, като първият овладя и 7 борби.

Ди`Арън Фокс бе най-резултатен за Сакраменто с 30 точки и 6 асистенции. Бъди Хийлд отбеляза 26 в добавка към 5 борби. Харисън Барнс остана с 14 точки, 6 борби и 5 асистенции.

КЛЮЧЪТ: Тайрис Халибъртън бе точен, за да изведе Кингс напред със 110:109 3 минути преди края. Лейкърс реагираха и чрез Леброн Джеймс и Малик Монк обърнаха за 114:110. Тимът от Ел Ей вкара в девет последователни атаки, за да сложи точка на спора, оформяйки крайното 122:114.

КАКВО ПРЕДСТОИ: На 7 януари Лейкърс ще приемат Атланта, а утре сутрин Сакраменто ще спори с „ястребите“.