Симеон Лепичев и Мелила не успяха в Испания

Центърът с 8 точки срещу Естудиантес

154

Симеон Лепичев и Мелила не успяха да добавят нова победа на сметката си в Испания. Центърът и отборът му отстъпиха на четвъртия в лига LEB Oro Естудиантес със 72:85 като гости в мач от 33 кръг.

Симеон Лепичев остави на сметката на Мелила 8 точки, 2 борби и 1 асистенция, след като се включи от пейката и игра 14 минути. При стрелбата си бившият баскетболист на Черноморец бе 1/1 от средно разстояние и 2/2 от линията за изпълнение на наказателни удари.

От неговите колеги Гилем Гонзалес се разписа със 17 точки.

Серхио Фебълс бе най-резултатен за Естудиантес с 18 точки и 6 борби.

Мелила има в актива си 10 успеха и 23 поражения, с което се нарежда на 15-то място в класирането. На 10 май Симеон Лепичев и тимът му ще спорят с лидера в лига LEB Oro Лейма Коруня.