18.8 C
НачалоБългари в чужбинаМладенов, Алипиев и Латина минаха през драма с продължение в Италия

Младенов, Алипиев и Латина минаха през драма с продължение в Италия

Отборът на двамата българи отстъпи на Тревильо като гост

Иван Алипиев, Борислав Младенов и Латина загубиха за 18-ти път в Италия този сезон. Двамата българи и отборът им не успяха срещу Тревильо след 76:84 като гости след продължение в мач от 21 кръг в регион „Зелен“ на Серия А2.

Иван Алипиев приключи с 8 точки за Латина, допълнени от 4 борби, 2 асистенции и 1 открадната топка за 25 минути на паркета. При стрелбата си крилото бе 1/3 от средно разстояние и 2/4 от тройката.

Борислав Младенов се включи от пейката за гостите, като се задържа на терена 14 минути. В тях бившият играч на Левски регистрира 5 точки, 2 борби и 1 асистенция, като бе 1/4 за две точки и 1/2 зад дъгата.

Латина има в актива си и 3 победи, с което се нарежда на последно място в класирането на своя регион. На 4 февруари Иван Алипиев, Борислав Младенов и компания ще приемат Агридженто.