14 C
НачалоБългарияКирил Болшаков: Отборът игра като машина, но изведнъж се счупи

Кирил Болшаков: Отборът игра като машина, но изведнъж се счупи

Много добро първо полувреме, добави наставникът на Черно море Тича

Много добро първо полувреме. За мен резултатът трябваше да е 15 точки преднина за нас. След почивката също стартирахме добре. Отборът игра като машина, но изведнъж се счупи. Започнаха проблемите и Берое взеха победата„, бе краткият коментар за срещата във Варна на треньора на Черно море Тича Кирил Болшаков след загубата с 98:109 в мач от НБЛ.

Берое не се подхлъзна във Варна (видео)

Ето и какво каза за срещата играчът на варненци Мартин Йорданов, който завърши с 21 точки и 9 борби:

Започнахме мача много агресивно. Играхме добре отборно, създавахме си добри положения. Имахме доста контраатаки. Второто полувреме започнахме със същата енергия и агресия, обаче накрая си изпуснахме нервите. Играхме на ръба на фала. Имахме доста неспортсменски и технически нарушения, които повлияха също. Оттам им дадохме много лесни точки от наказателната линия.“