сряда, май 1, 2024
НачалоБългарияИван Лилов: Имахме много къса ротация

Иван Лилов: Имахме много къса ротация

Очаквах тежък мач, добави гардът на Ямбол

„Имахме много къса ротация. Четвъртата част се изморихме, излязоха ни двама играчи за по пет фаула. Аз лично се чувствах много изморен, но нямаше кой да влезе. Оттам домакините вкараха няколко много лесни коша, вдигнаха публиката, която в този мач им помогна много. Имам чувството, че те ги върнаха дори, сподели гардът на Ямбол Иван Лилов след загубата във Варна с 89:93 в среща от 13 кръг в НБЛ.

Надявам се това нещо да се случи и при нас – някой ден да обърнем такъв мач с подкрепата на публиката. Очаквах тежък мач, всеки отбор играе тук трудно. Наистина Черно море Тича има добър колектив, така че пожелавам успех на всички. Весели празници и здраве за всички фенове, състезатели и дано Новата година да донесе повече победи и без контузии най-вече“, завърши баскетболистът на ямболския тим.