11.2 C
НачалоЕвропаДимитър Ангелов: Направихме някои промени

Димитър Ангелов: Направихме някои промени

Надявам се да се опазим от контузии, заяви помощник-треньорът на Левски

Важна победа. Нашата цел е да спечелим още два пъти и да се класираме директно на Финалната четворка. Академик игра много добре през първото полувреме и ние изпитвахме трудности. Направихме някои промени, подобрихме нашата защита и успяхме да спечелим. Смятам, че играхме добре“, заяви помощник-треньорът на Левски Димитър Ангелов след успеха над Академик Пловдив с 89:77 в мач от Delasport Балканска лига.

Освен това, искахме да дадем почивка на част от основните ни играчи, защото ни предстои турнирът за Купата на България. Надявам се да се опазим от контузии. Нуждаем се от още два успеха, за да продължим директно към Финалната четворка в Балканската лига“, добави бившият национал.

Левски усложни задачата на Академик в Балканската лига (видео)