вторник, май 7, 2024
НачалоБългари в чужбинаАлександра Петрова и Полиспортива Гали с нов успех в Италия

Александра Петрова и Полиспортива Гали с нов успех в Италия

Българката и отборът му отказаха Торино

Александра Петрова и Полиспортива Гали спечелиха за четвърти път в последните си пет мача в Италия. На свой терен българката и отборът му отказаха Торино със 74:72 в среща от 17 кръг в Група А.

Александра Петрова се задържа 17 минути в игра за Полиспортива Гали. В тях тя регистрира 2 точки и 3 борби, като бе 1/3 при стрелбата си от средно разстояние.

От нейните съотборнички Марта Росини се отчете с 22 точки и 6 борби.

Йоана Кристело бе най-резултатна за Торино с 21 точки и 8 борби.

Полиспортива Гали има в актива си 15 победи и 2 загуби, с което се намира на второ място в класирането. На 11 февруари Александра Петрова и тимът й ще играят срещу Скривия.