вторник, април 30, 2024
НачалоНБАКлипърс спряха успешна серия на Вашингтон (видео)

Клипърс спряха успешна серия на Вашингтон (видео)

Този път Уизърдс не успяха в Ел Ей

КАКВО СЕ СЛУЧИ: Серията на Вашингтон от пет поредни победи в НБА бе спряна. Уизърдс отстъпиха на Лос Анджелис Клипърс със 116:135 като гости, което е загуба №18 за тях в лигата през 2020/2021.

НАЙ-ДОБРИ: Водещият реализатор в НБА Брадли Бийл приключи с дабъл-дабъл за Вашингтон – 28 точки и 10 асистенции. Мо Вагнер вкара 21. Ръсел Уестбрук добави 20 точки, 9 борби и 10 асистенции.

Кауай Ленърд бе най-резултатен за Клипърс с 32 точки и 7 борби. Пол Джордж се разписа с 30 и 6 борби.

СТАТИСТИКАТА НЕ ЛЪЖЕ: Уизърдс намалиха пасив от 18 точки до 5 в последната четвърт, но резервите на домакините не оставиха шансове на съперника, макар че Лу Уилямс получи почивка. Терънс Ман отбеляза първите 7 точки за “ножиците” в този период.