неделя, април 28, 2024
НачалоНБАФиникс се пребори с Милуоки (видео)

Финикс се пребори с Милуоки (видео)

"Слънцата" с 11-ти успех в НБА от 11 януари насам

КАКВО СЕ СЛУЧИ: Финикс записа 11-тата си победа в НБА от 11 януари насам. „Слънцата“ подчиниха Милуоки след 114:106 у дома, като вече имат баланс от 30-21 в лигата, заемайки шеста позиция в Западната конференция.

НАЙ-ДОБРИ: Девин Букър завърши с 32 точки за Финикс. Кевин Дюрант бе много полезен и оформи дабъл-дабъл – 28 и 10 борби. Брадли Бийл също стигна до двойните показатели – 25 точки и 10 борби.

Янис Адетокунбо бе над всички за Милуоки с 34 точки и 10 борби плюс 6 асистенции. Малик Бийзли вкара 22. Пат Конаутън остана с 12 точки, 6 борби и 6 асистенции.

И ОЩЕ: Срещата за гостите пропуснаха контузеният Деймиън Лилард и Брук Лопес. Травма в глезена още в първата четвърт пък получи Крис Мидълтън.

КЛЮЧЪТ: Сънс взеха нещата в свои ръце в последната четвърт, водени от Кевин Дюрант, който реализира 14 точки в нея, за да излязат напред с 93:80. До финалната сирена домакините не изпуснаха лидерството, като нанесоха на съперника четвърто поражение, откакто Док Ривърс стана треньор на Бъкс.

КАКВО ПРЕДСТОИ: На 9 февруари Финикс ще излезе срещу Юта, докато Милуоки ще спори с Минесота.