5.8 C
вторник, март 19, 2024
НачалоБългарияТони Дечев: Toва, което се промени в третата част, е по-доброто представяне...

Тони Дечев: Toва, което се промени в третата част, е по-доброто представяне в защита

Комбинирахме това с повече бързи атаки и лесни кошове, допълни треньорът на Ямбол

Двубоят започна твърде лежерно и от двата отбора в дефанзивен план. Вкарахме си близо 50 точки двата отбора, в резултат на което се наложи да повиша тона. В пореден двубой инкасираме над 45 точки преди полувремето и то без да правим нарушения и без агресия. Изобщо липсва играта в защита. Единственото, което се промени в третата част, е именно по-доброто представяне в отбрана. То се дължи и на агресията. Комбинирахме това с повече бързи атаки и лесни кошове, след което наложихме контрол над срещата. Тази победа е само за самочувствие, но лошата новина за нас е, че почти сигурно загубихме един от най-добрите си играчи“, бе коментарът на Тони Дечев за победата на неговия Ямбол над Берое с 83:75.