7.3 C
НачалоНБАПортланд отново на правилния път в НБА (видео)

Портланд отново на правилния път в НБА (видео)

Си Джей Маккалъм вкара 27 точки за Трейл Блейзърс

КАКВО СЕ СЛУЧИ: Портланд стопира серията си от три поредни загуби в НБА. Пред своите фенове Трейл Блейзърс се наложиха над Индиана със 110:106, за да запишат четвърти успех в лигата през 2021/2022.

НАЙ-ДОБРИ: Си Джей Маккалъм се отчете с 27 точки, 5 борби и 6 асистенции за Портланд. Норман Пауъл го последва с 25. Робърт Ковингтън приключи с 19 точки и 5 борби.

Ти Джей МакКонъл бе най-резултатен за Индиана с 19 точки и 7 борби. Майлс Търнър остана с 16 и 6 борби.

КЛЮЧЪТ: След като изоставаха с 16 точки, Пейсърс намериха сили да се върнат и да намалят до 106:107 след тройка на Майлс Търнър 1 минута преди сирената. Последваха пропуски и от двете страни преди Робърт Ковингтън с далечен снаряд да оформи крайното 110:106.

КАКВО ПРЕДСТОИ: В следващия си мач Портланд ще излезе срещу Лейкърс, а в неделя Индиана ще гостува на Сакраменто.