сряда, май 1, 2024
НачалоБългари в чужбинаПоражение за Костадинов, Маринов и Палмер Палма в Испания

Поражение за Костадинов, Маринов и Палмер Палма в Испания

Двамата българи и отборът им не успяха срещу Ираурги

Константин Костадинов, Павел Маринов и Палмер Палма не успяха да добавят още една победа на сметката си в Испания. Двамата българи и отборът им загубиха от Ираурги с 80:101 като гости в мач от 24 кръг в лига LEB Oro.

Павел Маринов се включи от пейката за Палмер Палма, като остана на паркета 20 минути. В тях крилото се отчете с 4 точки, 3 борби, 1 открадната топка и 2 чадъра, като бе 2/4 при стрелбата си от средно разстояние.

Константин Костадинов се задържа в игра 8 минути, като остави на сметката на своя тим 1 борба и чадър, но не успя да се разпише.

От техните съотборници Илайджа Браун бе най-добър с 25 точки.

Павел Савков бе най-резултатен за Ираурги с 23 точки и 7 борби.

Палмер Палма е с баланс от 5-18 и заема 17-то място в класирането. На 20 март Константин Костадинов, Павел Маринов и колегите им ще се изправят Уеска.