петък, май 3, 2024
НачалоНБАНю Йорк с обрат след продължение срещу Бостън (видео)

Ню Йорк с обрат след продължение срещу Бостън (видео)

27-ма победа за Никс в НБА през 2022/2023

КАКВО СЕ СЛУЧИ: Ню Йорк записа втора поредна победа в НБА. Никс се справиха с Бостън със 120:117 след продължение при визитата си в „ТД Гардън“, достигайки до общо 27-ми успех в най-силното първенство в света през 2022/2023.

НАЙ-ДОБРИ: Джулиъс Рандъл финишира с 37 точки, от които 5 тройки, и 9 борби за Ню Йорк. Джейлън Брънсън добави 29 и 7 асистенции. Ар Джей Барет вкара 19 точки.

Джейсън Тейтъм бе най-добър за Бостън и оформи дабъл-дабъл – 35 точки и 14 борби. Джейлън Браун се разписа с 22 и 9 борби. Дерик Уайт остана с 15 точки.

КЛЮЧЪТ: Гостите водеха с 13 точки в четвъртия период, но вкараха само 4 в последните 5.26 мин. от редовното време и помогнаха на съперника да се докопа до продължение след 110:110. В допълнителните 5 минути Дерик Уайт и Джейсън Тейтъм изведоха Бостън напред със 115:110, но Джулиъс Рандъл и Ар Джей Барет комбинираха 10 точки и донесоха обрата на Никс.

КАКВО ПРЕДСТОИ: На 29 януари Ню Йорк ще гостува на Бруклин, докато Бостън ще има за съперник Лейкърс.