понеделник, май 6, 2024
НачалоНБАМаями отвори стрелбището срещу Индиана за 22 тройки (видео)

Маями отвори стрелбището срещу Индиана за 22 тройки (видео)

"Горещите" записаха 19-та победа в НБА

КАКВО СЕ СЛУЧИ: Маями ликува за трети път в последните си четири мача в НБА. „Горещите“ изнесоха лекция на Индиана след 125:96 у дома, за да запишат 19-ти успех в лигата през 2021/2022.

НАЙ-ДОБРИ: Тайлър Хиро и Дънкан Робинсън отбелязаха по 26 точки, като двамата комбинираха 11 от 22-те тройки на Маями в срещата. Макс Струс добави 18 и 7 борби. Кей Зи Окпала се включи от пейката с 16 точки.

Карис Лавърт и Крис Дуарте бяха най-резултатни за Индиана с по 17 точки. Ошей Брисет остана с 14 и 5 борби.

И ОЩЕ: Проблемите за „пешеходците“ се увеличиха с още един, след като те останаха без Малкълм Брогдън през първото полувреме. Гардът получи болки в десния ахилес и напусна паркета след 8 минути в игра, разписвайки се с 1 точка, борба и 2 асистенции.

КАКВО ПРЕДСТОИ: На 23 декември Маями ще спори с Детройт, а Индиана ще има за съперник Хюстън.