сряда, май 1, 2024
НачалоНБАЛеброн Джеймс отново на терена, Лейкърс биха Сан Антонио (видео)

Леброн Джеймс отново на терена, Лейкърс биха Сан Антонио (видео)

Първа победа за "езерняците" като гости в седем мача

КАКВО СЕ СЛУЧИ: Леброн Джеймс се завърна в игра, след като пропусна пет мача в НБА, заради травма в бедрото. Неговият Лос Анджелис Лейкърс пък победи Сан Антонио със 105:94 като гост и вече е с баланс от 6-11 в Западната конференция на НБА.

НАЙ-ДОБРИ: Леброн Джеймс започна сред титулярите за „езерняците“, като се задържа на паркета 33 минути. В тях крилото навъртя на сметката си 21 точки, допълнени от 8 борби и 5 асистенции, като бе 8/17 при стрелбата си от игра.

От неговите колеги Антъни Дейвис бе над всички с 25 точки и 15 борби. Лони Уокър вкара 18.

Трей Джоунс бе най-резултатен за Сан Антонио с 19 точки. Девин Вайсел се разписа с 18 и 6 борби. Келдън Джонсън остана с 15 точки и 9 борби.

КЛЮЧЪТ: Леброн Джеймс имаше 8 точки, 4 борби и 2 асистенции, а Лейкърс надиграха Спърс в последната четвърт, която спечелиха с 26:19. Така те достигнаха до първия си успех като гост в седем мача.

КАКВО ПРЕДСТОИ: Двата състава ще се срещнат отново на 27 ноември.