18.8 C
НачалоНБАБез Джоел Ембийд Филаделфия не се затрудни срещу Маями (видео)

Без Джоел Ембийд Филаделфия не се затрудни срещу Маями (видео)

Победа №40 за Сиксърс в НБА през 2022/2023

КАКВО СЕ СЛУЧИ: Без Джоел Ембийд, който получи почивка, Филаделфия стопира серията си от две поредни загуби в НБА. Сиксърс регистрираха победа №40 в най-силното първенство в света през 2022/2023, след като се наложиха над Маями със 119:96 като гости.

НАЙ-ДОБРИ: Тайрис Макси поведе колоната на реализаторите за Филаделфия с 27 точки и 7 асистенции. Джеймс Хардън добави 23, 7 борби и 5 асистенции. Тобайъс Харис приключи с 18 точки, 6 борби и 5 асистенции.

Бам Адебайо бе най-добър за Маями с 20 точки и 8 борби. Джими Бътлър се отчете с 16. Макс Струс остана с 13 точки.

КЛЮЧЪТ: Гостите си осигуриха предимство след силна втора част, в която лимитираха съперника до 15 точки, отговаряйки с 37, за да достигнат до 71:53 и до края не допуснаха обрат. Сиксърс приключиха срещата с общо 41 борби и 25 асистенции.

КАКВО ПРЕДСТОИ: На 4 март Филаделфия ще се изправи срещу Далас, докато ден по-късно Маями ще има за съперник Ню Йорк.