18.5 C
сряда, май 1, 2024
НачалоБългарияAлекс Симеонов: Те бяха една идея по-агресивни от нас

Aлекс Симеонов: Те бяха една идея по-агресивни от нас

През първото полувреме ни вкараха доста тройки, имаха и доста шутове в транзиция, бе мнението на баскетболиста на Рилски спортист

„Домакините бяха една идея по-агресивни от нас. През първото полувреме ни вкараха доста тройки, имаха и доста шутове в транзиция, играеха бързо. От това тяхно вкарване ние не можахме да направим бързи атаки. Разби ни се играта и може би това е една от причините, която повлия на резултата„, бе мнението на баскетболиста на Рилски спортист Алекс Симеонов след поражението от Балкан със 79:86 в среща от 27 кръг в НБЛ.

„През първата част играх много слабо в защита поради обективни и субективни фактори. Трябваше да се нагърбя, тъй като Джоузеф Лоусън натрупа лични нарушения, а Христо Бъчков все още е младо момче и в такива мачове е малко по-трудно за него. Може би още не е готов. Дадох каквото мога от себе си, но очевидно не беше достатъчно„, добави крилото на самоковци, който се разписа със 17 точки и 5 борби.

„Йордан Минчев и Димитър Димитров имаха добър ден, играха добре в транзиция. Домакините използваха преимуществата, които имат и се поздравиха с успех“, каза още Алекс Симеонов.