14 C
НачалоББЛШоутайм Б записа драматична победа над Черноморец Балчик

Шоутайм Б записа драматична победа над Черноморец Балчик

Шоутайм Б записа драматична победа над Черноморец Балчик.

Шоутайм Б записа 9-ти успех в Б група на Изток, като надделя над отбора на Черноморец Балчик със 75-73 в изключително напрегнат двубой от 13-ти кръг.

Последната четвърт започна с комфортна преднина за Шоутайм Б, но момчетата на Даниел Димитров не спряха да се борят до края и в последните минути на срещата успяха да се доближат на 2 точки от своя съперник, но не и да стигнат до пълен обрат в резултата.

Иван Живков направи силен мач за Шоутайм Б и записа 19 точки, 5 асистенции и 2 борби от пейката, а Стоян Ганев се отличи с 16 точки, 5 борби и 3 асистенции.

За отбора на Черноморец Балчик над всички бе Михаил Добрев с 20 точки, 6 борби и 6 асистенции, следван от Калоян Иванов, който завърши срещата с дабъл-дабъл от 12 точки и 10 борби.