5.6 C
петък, април 26, 2024
НачалоБългарияЦветомир Куртев: Първото полувреме играхме добре, макар че допуснахме 50 точки

Цветомир Куртев: Първото полувреме играхме добре, макар че допуснахме 50 точки

Опитвахме се да играем защита, но след почивката не ни се получи, каза още крилото на Черно море Тича

Цветомир Куртев бе най-добър за Черно море Тича, но усилията не бяха достатъчни срещу Рилски спортист след 58:96 в мач от НБЛ. Крилото се отчете с 11 точки за „моряците“ плюс 2 борби и 1 открадната топка за 23 минути в Самоков.

Първото полувреме играхме добре, макар че допуснахме да ни вкарат 50 точки. Опитвахме се да играем защита, но след почивката не ни се получи. Имахме 19 точки за второто полувреме, а те 46, което показва, че нападението не ни се получава, защитата също. Ще работим, защото в събота имаме мач и гледаме напред“, каза Цветомир Куртев.

Рилецо ограничи Черно море Тича под 60 точки (видео)