20.2 C
НачалоНБАФиникс не прояви милост към Юта (видео)

Финикс не прояви милост към Юта (видео)

Първи домакински успех за "слънцата" в НБА през 2023/2024

КАКВО СЕ СЛУЧИ: Финикс постигна първа домакинска победа в НБА през този сезон. Без контузените Девин Букър и Брадли Бийл „слънцата“ надиграха Юта със 126:104 и вече са с баланс от 2-1 в лигата през 2023/2024.

НАЙ-ДОБРИ: Кевин Дюрант отбеляза 26 точки за Финикс, гарнирани със 7 асистенции. Ерик Гордън добави 21. Грейсън Алън приключи със 17 точки.

Лаури Марканен бе най-резултатен за Юта с 19 точки. Колин Секстън се включи от пейката с 14 и 6 асистенции. Симоне Фонтекио остана с 13 точки.

КЛЮЧЪТ: Сънс доминираха през по-голямата част от срещата, като не допуснаха изоставане с изключение на първите няколко минути. Домакините достигнаха до аванс от 16 точки до почивката, а след паузата дори дръпнаха с 30 точки.

КАКВО ПРЕДСТОИ: На 1 ноември Финикс ще приеме Сан Антонио, а ден по-рано Юта ще гостува на шампиона в НБА Денвър.