НачалоНБАФиладелфия не се даде на Лейкърс (видео)

Филаделфия не се даде на Лейкърс (видео)

45-та победа за Сиксърс в НБА

КАКВО СЕ СЛУЧИ: Филаделфия триумфира за втори пореден път в НБА. Сиксърс се наложиха над Лос Анджелис Лейкърс със 126:121 като гости, което им донесе общо 45-ти успех в лигата през сезона.

НАЙ-ДОБРИ: Джоел Ембийд се завърна в игра за Филаделфия с 30 точки и 10 борби. Джеймс Хардън добави 24, 7 борби и 7 асистенции. Тайрис Макси се отчете с 21 точки, 5 борби и 7 асистенции.

Дуайт Хауърд и Ръсел Уестбрук бяха най-резултатни за Лейкърс с по 24 точки, като първият грабна и 8 борби, а вторият направи и 8 асистенции. Малик Монк остана с 23.

И ОЩЕ: Леброн Джеймс не бе по екип за Лейкърс за този мач, заради възпаление на колената.

КЛЮЧЪТ: Сиксърс излязоха напред с 14 точки през второто полувреме, но домакините намалиха до 91:93 в началото на последната част. „Езерняците“ съсредоточиха защитата си в края върху Джоел Ембийд, но Джеймс Хардън и Тайрис Макси изведоха отбора си до успеха.