вторник, април 30, 2024
НачалоББЛТитан Пропъртис В надигра Славия в драма с продължение

Титан Пропъртис В надигра Славия в драма с продължение

Титан Пропъртис В надигра Славия в драма с продължение.

Титан Пропъртис В успя да измъкне победата от отбора на Славия с 83-80 след продължение в зала „Триадица“.

Титан Пропъртис В натрупа солидна преднина през първото полувреме, но след страхотна трета част отбора на Славия успя да изравни резултата и да прати мача в продължение.

В добавеното време момчетата на Мартин Цветанов показаха по-силна игра и заслужено се поздравиха с победата.

Най-полезен за Титан Пропъртис В бе Аспарух Чепишев с дабъл-дабъл от 18 точки и 12 борби, следван от Пламен Ангелов, който влезе от пейката и записа 21 точки, 4 асистенции и 3 борби.

От другата страна капитана на Славия Александър Ангелов направи страхотно представяне и завърши с дабъл-дабъл от 29 точки и 13 борби, към които добави 6 откраднати топки и 5 асистенции, а Веселин Каменов се отчете с 19 пункта.