11.1 C
НачалоНБАСъдиите в НБА не проявиха милост към Никола Йокич и Майк Малоун...

Съдиите в НБА не проявиха милост към Никола Йокич и Майк Малоун (видео)

Двамата бяха изгонени през първото полувреме на двубоя между Денвър и Детройт

Никола Йокич игра само 15 минути при успеха на своя Денвър над Детройт със 107:103 като гост в НБА през миналата нощ. Центърът бе изгонен в края на първото полувреме, след като получи второто си техническо нарушение в срещата.

Никола Йокич влезе в конфликт с реферите 1.22 мин. преди края на втория период, след като имаше претенции за неотсъдено нарушение срещу себе си. Съдиите реагириха и го наказаха, изпращайки го в съблекалнята.

Същото се случи и с треньора на Денвър Майк Малоун, който напусна паркета в края на първата част. Той започва да оспорва едно от решенията на реферите, като дори влезе на терена.

За успеха на Денвър Реджи Джаксън се отчете с 21 точки и 6 асистенции. Кентавиъс Колдуел-Поуп добави 20. Крисчън Браун финишира с 15 точки и 6 борби.

Кейд Кънингам бе най-резултатен за Детройт с 27 точки и 9 асистенции. Марвин Бегли остана с 18 и 8 борби.