петък, май 3, 2024
НачалоЕвропаРодните отбори разбраха съперниците си за втория етап в Балканската лига

Родните отбори разбраха съперниците си за втория етап в Балканската лига

Левски, Балкан и Академик Пловдив продължават в надпреварата

Българските отбори в Delasport Балканска лига научиха съперниците си за втората фаза в турнира. Очаква се следващият етап в надпреварата да стартира на 2 март и да завърши на 7 април.

ТФТ

Отборите от тези две групи ще играят помежду си на разменено гостуване. Резултатите от първия етап се зачитат. Победителите от двата потока ще се класират за Финалната четворка, а класираните на 2-ро и 3-ро място тимове ще играят 1/4-финали, за да определят последните два полуфиналиста.

В следващите дни се очаква да стане ясна и програмата за втория етап в Delasport Балканска лига.