събота, април 27, 2024
НачалоНБАНю Йорк обърна Милуоки след изоставане от 21 точки (видео)

Ню Йорк обърна Милуоки след изоставане от 21 точки (видео)

Никс прекъснаха серия от две поредни загуби в НБА

КАКВО СЕ СЛУЧИ: Ню Йорк заличи пасив от 21 точки, за да направи пълен обрат и да постави на колене шампиона в НБА Милуоки след 113:98 като гост. Така Никс прекъснаха серия от две поредни загуби в лигата.

НАЙ-ДОБРИ: Джулиъс Рандъл завърши с 32 точки и 14 борби за Ню Йорк. Дерик Роуз добави 23 и 8 борби. Ар Джей Барет се отчете с 20 точки и 7 борби.

Янис Адетокунбо бе най-резултатен за Милуоки с 25 точки и 7 борби. Грейсън Алън се разписа с 22 и 5 борби. Джордан Нвора остана с 13 точки.

КЛЮЧЪТ: Бъкс бяха по-добри в началото и излязоха напред с 38:17. Въпреки това гостите не се отказаха и намалиха до 56:63 на голямата почивка. След паузата Никс постепенно се доближиха до съперника и чрез Ар Джей Барет и Дерик Роуз стигнаха до пълен обрат за 88:83. В последната четвърт Ню Йорк контролираше темпото, като дори стигнe до аванс от 20 точки.

КАКВО ПРЕДСТОИ: На 7 ноември Ню Йорк ще приеме Кливланд, а Милуоки ще има за съперник Вашингтон.