14.8 C
вторник, април 30, 2024
НачалоБългарияЗала „Общинска" приема първия мач от финалите при жените в четвъртък

Зала „Общинска“ приема първия мач от финалите при жените в четвъртък

Берое и Монтана 2003 ще спорят за титлата

Програмата за финалната серия в женската А група вече е готова. В спор за трофея един срещу друг за четвърта поредна година ще се изправят Берое и Монтана 2003, като отново се играе до три победи от пет срещи.

Първият мач от финала е на 18 април (четвъртък) от 18:30 ч. в зала „Общинска“.

Двата тима ще премерят сили още веднъж в Стара Загора ден по-късно, този път от 17:00 ч.

Третият двубой е на 21 април от 18:00 ч. в Монтана. Ако се стигне до четвърти такъв, той отново ще бъде в зала „Младост“ на 22 април в същия начален час.

При равенство в серията, петият решителен мач ще се изиграе на 24 април от 18:30 ч. в Стара Загора, тъй като Берое е с домакинско предимство заради първото си място в редовния сезон.