6.8 C
НачалоББЛЕнигма Фойерверк надигра Микс в драматична битка

Енигма Фойерверк надигра Микс в драматична битка

Енигма Фойерверк надигра Микс в драматична битка.

Енигма Фойерверк надделя над Микс с 84-83 в една от най-напрегнатите срещи до момента в ББЛ Запад А.

Двата отбора си размениха по 2 части, а след силна последна четвърт отбора на Микс поведе в резултата в заключителните минути, но 9 секунди преди края Кирил Райков бе оставен непокрит в подкошието и отбеляза за равенството.

След грешка на Микс при вкарване на топката в игра, Любомир Орешаров бе фаулиран на пробив към коша и отбеляза един от двата си опита, с което донесе и победата за своя тим.

Над всички за Енигма Фойерверк бе Васил Попов с 27 точки, 6 борби и 4 асистенции, следван от Иво Славчев, който се отчете с дабъл-дабъл от 13 точки и 11 борби.

От другата страна Борислав Николов се отличи за Микс с 29 точки, 6 борби и 5 асистенции, а Александър Витанов добави 22 точки и 8 борби.