17.4 C
НачалоБългари в чужбинаГеорги Сираков и Виртус Поцуоли загубиха в Италия

Георги Сираков и Виртус Поцуоли загубиха в Италия

Гардът се разписа с 10 точки в двубоя срещу Сант’Антимо

Георги Сираков и Виртус Поцуоли инкасираха четвърто поредно поражение в Италия през този сезон. Гардът и съотборниците му загубиха от Сант’Антимо с 64:88 като гости в мач от 4 кръг в регион D на Серия Б.

Бившият юношески национал се средстави силно и в този двубой, като се отчете с 10 точки за Виртус Поцуоли, допълнени от 1 борба, 1 асистенция и открадната топка за 30 минути в игра. При стрелбата си българинът бе 2/4 от тройката и 4/4 от линията за изпълнение на наказателни удари.

От неговите колеги Марко Куко бе най-резултатен с 13 точки.

Марко Менела бе над всички за Сант’Антимо с 15 точки.

Виртус Поцуоли все още няма победа през 2022/2023. Георги Сираков и компания ще опитат да спрат негативната серия на 30 октомври при домакинството си на Пулия.