13.6 C
НачалоЕвропаВезенков: Играхме страхотно в защита

Везенков: Играхме страхотно в защита

Oпитвам се да давам най-доброто от себе си във всеки мач, споделя крилото на Олимпиакос

Oпитвам се да давам най-доброто от себе си във всеки мач. Много съм щастлив, Армани е наистина страхотен отбор, невероятни са в защита. Това, че сме вкарали 67 точки означава, че не сме играли добре в нападение. Играхме страхотно в отбрана и мисля, че това е един от най-добрите ни мачове в защита през този сезон, сподели Александър Везенков след победата на своя Олимпиакос над Армани Милано с 67:58 в мач от Евролигата.

Александър Везенков изтормози Армани Милано в Евролигата (видео)

Бяхме малко изхабени емоциално в първите два дни след турнира за Купата на Гърция и това се видя през първото полувреме. Но си казахме, че ще бъде жалко да загубим този мач, само защото нямаме достатъчно енергия. През второто полувреме играхме по-добре, показахме повече интензитет и сме щастливи, че спечелихме, добави крилото на гръцкия гранд, който наниза 16 точки в коша на италианците.