сряда, май 1, 2024
НачалоБългарияВасил Христов: Агресията в играта ни помогна

Васил Христов: Агресията в играта ни помогна

Добра вечер за нас, заяви помощник-треньорът на Балкан

Доволни сме, че успяхме да направим един добър мач. Те имаха своите проблеми и ние се възползвахме от това. Имахме по-дълга ротация и агресията в играта ни помогна мачът да бъде лесен. Те, въпреки че не са в пълен състав, никак не са отбор за подценяване. Победиха Миньор в този състав с 15 разлика, но ние направихме така, че мачът да изглежда лесен„, заяви помощник-треньорът на Балкан Васил Христов след успеха срещу Берое с 97:60 в среща от 20 кръг в НБЛ.

„Доволни сме от това, че всички момчета разпределиха минутите и взеха участие. Така че добра вечер за нас. При всички положения се стремим към четвъртото място, излизаме за победа във всеки един двубой. При всички положения трябва да изграждаме нашия манталитет на победители„, добави наставникът.