НачалоНБАБруклин обърна Шарлът (видео)

Бруклин обърна Шарлът (видео)

"Мрежите" с втора поредна победа след отстраняването на Кайри Ървинг

КАКВО СЕ СЛУЧИ: Бруклин преодоля двуцифрено изоставане, за да достигне до втора поредна победа в НБА след отстраняването на Кайри Ървинг. „Мрежите“ отказаха Шарлът с 98:94 като гости.

НАЙ-ДОБРИ: Кевин Дюрант реализира 27 точки плюс 8 борби за Бруклин. Кам Томас добави 21. Ник Клакстън и Пати Милс се отчетоха с по 11 точки, като първият грабна и 9 борби.

Тери Розиър бе най-резултатен за Шарлът с 25 точки и 7 борби. С по 18 се разписаха Кели Убре и Пи Джей Уошингтън.

КЛЮЧЪТ: След като изоставаха с 11 точки в началото на последната част, Нетс се стегнаха и направиха пълен обрат, водени от Кевин Дюрант и Кам Томас. Последният изведе „мрежите“ с 1 точка напред, но тройка на Пи Джей Уошингтън върна лидерството на Шарлът за 92:91 минута пред края. Гостите отвърнаха с 5 поредни точки на Кевин Дюрант, за да подпечатат успеха си в края.

КАКВО ПРЕДСТОИ: На 7 ноември Бруклин ще има за съперник Далас, докато Шарлът ще играе срещу Вашингтон.