15.7 C
НачалоБългарияАлън Арнет: В края се провалихме

Алън Арнет: В края се провалихме

Нашият треньор има много добри планове, просто трябва да ги изпълняваме, каза още баскетболистът на Левски

Загубихме този мач в последната четвърт. Не се справихме добре в този период. Направихме страхотни първи три части, но точно в края се провалихме. Фауловете на Джон Флорвиъс ни повлияха много, той е много важна част от нашия отбор и в защита, и в нападение. Когато не можем да го използваме, това ни пречи много“, каза баскетболистът на Левски Алън Арнет след поражението от Рилски със 73:89 в мач от НБЛ.

Мисля, че ние излизаме срещу всеки, за да победим. Искахме да нанесем първо поражение на Рилски, но за съжаление не се получи“, добави гардът, който днес се разписа с 15 точки за столичани.

В последните няколко седмици нашият треньор има много добри планове, просто трябва да ги изпълняваме. Това трябва да направим и в следващия ни мач“, допълни Алън Арнет.