17.9 C
НачалоЕвропаАлександър Везенков за Олимпиакос: Играем един за друг

Александър Везенков за Олимпиакос: Играем един за друг

Мачът срещу Реал Мадрид ще бъде различен от предишния, смята крилото

Александър Везенков оформи дабъл-дабъл при успеха на своя Олимпиакос над Аполон Патра с 97:60 в мач от гръцкото първенство. Крилото остави на сметката на своя тим 15 точки и 10 борби за 17 минути на паркета като титуляр.

Везенков солиден, с дабъл-дабъл срещу Аполон Патра в Гърция (видео)

Eто какво сподели българинът пред ERT за двубоя, както и за следващото изпитание на Олимпиакос в Евролигата:

За срещата срещу Аполон Патра:Не започнахме добре мача, но след това в оставащите 30 минути бяхме сериозни. А сега гледаме към Реал. В лигата трябва да сме концентрирани и да играем добре за себе си, както и за тези, които ни гледат.“

За мачовете в Евролигата:Те са различни. Трябва да се адаптираш към всеки двубой. Трябва да имаш едно наум както в нападение, така и в защита.“

За Реал Мадрид:Със сигурност ще бъде различен от предишния мач. Оттогава минаха 4 месеца. Заедно с нашите фенове ще се борим за победата.

За Евролигата:Това е състезание. Разликите между отборите не са големи и всеки иска да победи всеки.“

За пълната зала срещу Реал Мадрид в петък:Приятно е, че ще има толкова много хора. Искаме да спечелим, защото допуснахме някои загуби тук. Ще дадем всичко от себе си.

За атмосферата в Олимпиакос:Хубаво е, че всички играят един за друг и сме като едно семейство.“