вторник, април 30, 2024
НачалоНБАМемфис остана без Джа Морант (видео)

Мемфис остана без Джа Морант (видео)

Гардът не завърши двубоя срещу Бруклин

Победата на Мемфис над Бруклин със 116:111 след продължение в НБА бе помрачена. Звездата на “гризлитата” Джа Морант не завърши мача, заради контузия в левия глезен, съобщават медиите отвъд океана.

21-годишният баскетболист бе изведен от паркета с помощта на лекарския екип на Гризлис. Резултатите от първия му преглед не показаха фрактура, но от Мемфис ще изчакат и тези от ядрено-магнитния резонанс.

През последната четвърт Джа Морант се завърна на пейката на тима си, носейки предпазен ботуш.

В този мач гардът игра 13 минути, в които остави на сметката на Мемфис 7 точки, 2 борби и 3 асистенции.