петък, май 3, 2024
НачалоББЛСпортни Таланти не остави шанс на Политехника Б

Спортни Таланти не остави шанс на Политехника Б

Спортни Таланти не остави шанс на Политехника Б.

Спортни Таланти записа категоричен успех над Политехника Б с 91-61 след страхотно второ полувреме.

Срещата бе равностойна през първите 20 минути игра, но след почивката момчетата на Дамян Диков влязоха в ритъм и натрупаха солидна преднина още преди края на третата четвърт.

Всички състезатели от състава на Спортни Таланти се разписаха за победата, а най-полезен за пореден път бе капитана на отбора Димитър Търпанов с дабъл-дабъл от 21 точки и 13 борби, както и 6 асистенции. Георги Чакъров и Владимир Петров също направиха силно представяне и отбелязаха съответно 18 и 16 пункта.

От другата страна Кристиян Георгиев бе над всички за Политехника Б с 10 точки, 6 борби и 5 асистенции, а Орлин Атанасов добави 7 точки, 4 откраднати топки, 3 борби и 2 асистенции.