12.8 C
НачалоБългари в чужбинаСимеон Лепичев и Мелила с ново поражение в Испания

Симеон Лепичев и Мелила с ново поражение в Испания

Българинът близо до дабъл-дабъл срещу Форка Лейда

Симеон Лепичев и Мелила загубиха за четвърти пореден път в Испания. Центърът и тимът му не успяха да спрат Форка Лейда след 62:96 като гости в среща от 5 кръг в лига LEB Oro.

Симеон Лепичев бе в стартовите пет на Мелила, като остана в игра 21 минути. В тях бившият играч на Черноморец се разписа със 7 точки, 7 борби и 2 асистенции, като бе 2/5 при стрелбата си от средна дистанция и 1/1 зад дъгата.

От неговите колеги Гилем Гонсалес и Хасан Варенс бяха най-резултатни с по 10 точки, като последният овладя и 7 борби.

Кир Куат бе най-добър за Форка Лейда с 24 точки и 5 борби.

Мелила има в актива си и 1 успех, като се нарежда на 18-то място в класирането на лига LEB Oro. На 5 ноември Симеон Лепичев и съотборниците му ще излязат срещу Аликанте на Константин Костадинов.