19.8 C
неделя, април 28, 2024
НачалоБългари в чужбинаПърва победа за Станислав Хинков и Лудвигсбург в младежката Шампионска лига (видео)

Българинът и отборът му отказаха израелския Бней Ерцлия

Станислав Хинков и Лудвигсбург постигнаха първа победа в младежката Шампионска лига. Българинът и отборът му се справиха с израелския Бней Ерцлия с 82:69 в последния си мач от група B на турнира.

17-годишният баскетболист се включи от пейката за Лудвигсбург, като се отчете с 1 асистенция и 1 открадната топка за 15 минути, но не успя да се разпише.

В група B на първото издание на младежката Шампионска лига Лудвигсбург е с баланс от 1-3 и се намира на четвърто място в класирането. По-късно тази вечер ще стане ясен и следващият съперник на Станислав Хинков и компания в надпреварата.