събота, май 4, 2024
НачалоНБАНю Йорк удържа Чикаго (видео)

Ню Йорк удържа Чикаго (видео)

Първа загуба за Булс в НБА през сезона

КАКВО СЕ СЛУЧИ: Ню Йорк нанесе първа загуба на Чикаго в НБА през този сезон. Никс удържаха съперника след 104:103 като гости, за да постигнат четвърти успех в най-силното първенство в света през 2021/2022.

НАЙ-ДОБРИ: Кемба Уокър се отчете с 21 точки за Ню Йорк. Ар Джей Барет добави 20. Джулиъс Рандъл приключи с 13 точки, 16 борби и 9 асистенции.

Зак Лавин бе най-резултатен за Чикаго с 25 точки и 6 борби. Никола Вучевич остави срещу името си 22, 8 борби и 6 асистенции. ДеМар ДеРоузън остана с 20 точки и 5 асистенции.

КЛЮЧЪТ: Гостите има двуцифрен аванс през последната четвърт, но Булс не се отказаха и във финалните секунди намалиха до 103:104 чрез Зак Лавин, Никола Вучевич и Демар ДеРоузън. Пропуски и от двете страни обаче оставиха резултатът непроменен.

КАКВО ПРЕДСТОИ: На 30 октомври Ню Йорк ще приеме Ню Орлиънс, а Чикаго ще спори с Юта.