петък, април 26, 2024
НачалоБългари в чужбинаКостадинов и Палмер Палма с нова грешка в Испания

Костадинов и Палмер Палма с нова грешка в Испания

Крилото и колегите му отстъпиха на Лейма Ла Коруня

Константин Костадинов и Палмер Палма инкасираха четвърта поредна загуба в Испания. Крилото и колегите му отстъпиха на Лейма Ла Коруня със 70:76 като гости в двубой от 4 кръг в лига LEB Oro.

Българинът влезе от пейката в игра за Палмер Палма, като остана на терена 8 минути. В тях той овладя 1 борба, но не успя да се разпише.

От неговите съотборници Фаусто Руесга бе най-добър със 17 точки и 5 борби.

Ник Уърд бе много полезен за Лейма Ла Коруня и оформи дабъл-дабъл – 22 точки и 10 борби.

Палмер Палма все още няма победа в лига LEB Oro през 2021/2022, като заема 15-мято в класирането. На 31 октомври Константин Костадинов и отборът му ще приемат Аликанте.