вторник, март 19, 2024
НачалоБългарияВасил Евтимов: Гордея се с тези момчета, показват страшен хъс

Васил Евтимов: Гордея се с тези момчета, показват страшен хъс

Имаме шестима с двуцифрен актив, за мен това е баскетболът, допълва треньорът на Черноморец

Страшно съм доволен, гордея се с тези момчета, показват страшен хъс и желание за победа във втори пореден мач. След почивката малко заспахме, но взехме мерки в атака и нещата се получиха. Във втори пореден двубой имаме 51 борби, а когато печелим борбата, трудно ще ни бият, защото играем много добре на контраатака и сме може би най-бързият отбор в шампионата„, заяви треньорът на Черноморец Васил Евтимов след успеха на своите над Академик Пловдив със 104:96

Васил Бачев ни вкара много тройки в последната четвърт, но успяхме да го спрем след това. Уникална работа на пейката. Ангел Пейчинов се включи страхотно. Имаме шестима с двуцифрен актив. За мен това е баскетболът. Остават ни три мача, вземем ли ги, ставаме четвърти. Това е целта ни„, добави наставникът на бургазлии, които записаха победа №6 в шампионата.