7.3 C
НачалоЕвропаБерое загуби в Унгария (видео)

Берое загуби в Унгария (видео)

Старозагорки претърпяха поражение от Печ

КАКВО СЕ СЛУЧИ: Берое допусна четвърта поредна загуба в турнира Еврокъп за жени. Отборът на Таня Гатева претърпя поражение от унгарския Печ след 57:83 като гост в мач от група B на турнира. Старозагорки са без успех в този поток и са на последно място в класирането.

НАЙ-ДОБРИ: Виолина Кочева се отчете с 13 точки и 6 борби за Берое. По 11 добавиха Шарън Хюстън и Сиара Ростън, като двете комбинираха общо 16 борби.

Вираг Кис оформи дабъл-дабъл за Печ – 24 точки и 10 борби. Нора Венцел завърши с 16 и 5 борби. Сиара Калхун регистрира 15 точки и 6 борби.

КЛЮЧЪТ: Домакините изиграха силно първо полувреме, в която лимитираха българския тим до 19 точки, отговаряйки с 45, за да се изстрелят напред. До финалната сирена Печ не изпусна контрола над двубоя.

КАКВО ПРЕДСТОИ: На 8 декември (четвъртък) Берое ще приеме Хатай Спор от 18.00 ч. в зала „Общинска“.