НачалоБългари в чужбинаАлександър Везенков се върна към тренировки в Гърция

Александър Везенков се върна към тренировки в Гърция

Крилото се включи в днешното занимание на "червено-белите"

Александър Везенков се завърна към заниманията на Олимпиакос в Гърция. 206-сантиметровото крило се присъедини към колегите си в днешната тренировка на „червено-белите“, съобщават медиите в южната ни съседка.

В последните дни българинът не тренира, заради травма в задната част на дясното коляно, получена във втория мач от финалите в гръцкия елит срещу Панатинайкос. Въпреки това, той участва в третия двубой от серията, спечелен от Олимпиакос със 75:52.

В серията се играе до три победи от пет срещи, а резултатът в нея е 2-1 в полза на селекцията на Йоргос Барцокас.

Олимпиакос може да стане шампион на Гърция за 2022/2023 още утре. В четвъртък (15 юни) отборът на Александър Везенков гостува на ПАО от 21.15 ч. в „О.А.К.А.“.