Юношите със загуба от Северна Македония

18-годишните национали не успяха и във втората проверка срещу този съперник

356

18-годишните национали допуснаха втора загуба от Северна Македония в контролите от подготовката си преди европейското първенство. В Сандански юношите не успяха след 73:78.

Мартин Ковачев завърши с 13 точки за България. Симеон Димитров и Момчил Кадиев добавиха по 11.

Двубоят започна много равностойно, а след 20 минути игра българите водеха с 8 точки. Едва в третата четвърт гостите увеличиха оборотите и успяха да излязат напред в резултата, за да стигнат до победата в края.

Днес почивка получиха Михаил Гавазов, Красимир Петров, Иво Корестилов и Кръстомир Михов.

ЧРЕЗGoogle
ИЗТОЧНИКБФБ
Предишна статияГеорги Глушков: Това е начинът, по който трябва да играем на европейското първенство
Следваща статияСакраменто очаква разговор с Везенков по време на Лятната лига в Лас Вегас