събота, май 4, 2024
НачалоБългарияШампион 2006 отново се върна на правилния път при жените

Шампион 2006 отново се върна на правилния път при жените

Отборът на Лъчезар Коцев не срещна проблеми срещу Академик Пловдив

КАКВО СЕ СЛУЧИ: Шампион 2006 отново излезе на правилния път в женското първенство. Отборът на Лъчезар Коцев не срещна проблеми срещу Академик Пловдив след 76:44 като гост в мач от 9 кръг в шампионата при дамите.

НАЙ-ДОБРИ: Виктория Иванова завърши с 25 точки за Шампион 2006. Александра Тодорова се отчете с 14. Албена Соколова оформи дабъл-дабъл – 12 точки и 12 борби.

Валентина Горанова бе най-резултатна за Академик Пловдив с 10 точки. Десислава Хилендарова остана с 8 точки и 11 борби.

КЛЮЧЪТ: Столичанки не се забавиха и още през първото полувреме си гарантираха комфортен аванс за 44:23. До финалната сирена Шампион 2006 не изпусна инициативата и стигна до победата, прекъсвайки серия от пет поредни загуби.

И ОЩЕ: Шампион 2006 е с баланс от 4-6 и заема четвърто място в класирането. Академик Пловдив пък е с 10 поражения и се намира на последна позиция.