събота, май 4, 2024
НачалоНБАФиникс ограничи Минесота под 90 точки (видео)

Финикс ограничи Минесота под 90 точки (видео)

4 поред за "слънцата" у дома в НБА

КАКВО СЕ СЛУЧИ: Финикс записа четвъртата си поредна домакинска победа в НБА. На свой терен „слънцата“ отказаха Минесота с 97:87 и вече имат баланс от 46-31 на шестото място в класирането на Западната конференция.

НАЙ-ДОБРИ: Грейсън Алън отбеляза 23 точки за Финикс плюс 8 борби. Кевин Дюрант финишира с 22, допълнени от 6 борби и 6 асистенции. Брадли Бийл се отчете с 14 точки.

Антъни Едуардс бе най-резултатен за Минесота със 17 точки и 8 борби. Никел Александър-Уокър остана с 13 и 5 борби.

КЛЮЧЪТ: Сънс започнаха двубоя със серия от 15-0, като достигнаха до 32:20 в своя полза в края на първата част и до 57:41 на голямата почивка. В края на двубоя гостите намалиха изоставането си след 13 безответни точки, но това не попречи на Финикс да грабне победата.

КАКВО ПРЕДСТОИ: На 8 април Финикс ще играе срещу Ню Орлиънс, докато Минесота ще се изправи срещу Лейкърс.