5.8 C
НачалоЕвропаРеал Мадрид без треньора си срещу Олимпиакос в петък

Реал Мадрид без треньора си срещу Олимпиакос в петък

Наставникът на "Белия балет" е наказан с един мач от Евролигата

Треньорът на Реал Мадрид Пабло Ласо бе наказан с един мач в Евролигата. 53-годишният специалист няма да води испанския гранд в двубоя от 33 кръг в турнира на богатите срещу Олимпиакос на Александър Везенков на 2 април.

Санкцията на Пабло Ласо е наложена заради „действия, които представляват липса на уважение към съдиите“. Наставникът на Реал Мадрид бе изгонен в последната четвърт на вчерашния мач срещу Анадолу Ефес, след като бурно изрази несъгласието си с няколко отсъждания на реферите.

Той продължи да крещи на съдиите няколко минути преди да се насочи към съблекалнята на Реал Мадрид. Без него на пейката “Белият балет“ отстъпи на турския си съперник с 83:108.

Анадолу Ефес надстреля Реал Мадрид (видео)